Tele lesz a Szlovákiaring

A RallycrossRX.hu közzétette a magyar bajnokság első futamának nevezési listáját. Mivel a március 25.-26.-i verseny CEZ futam, és egyben a környező országok bajnoki futama is, hatalmas mezőny gyűlt össze. Vb indulók is lesznek, az osztrák MJP Racing három versenyzője közt ott van Kevin Ericsson, aki tavaly a Vb 11. helyezettje volt az Olsberg Fiestával. Csapattársa a DTM kétszeres bajnoka Timo Scheider, aki annyira komolyan gondolja a ralikrosszt, hogy már pályaépítésbe is kezdett.

A magyar mezőnyben újra KPT-Kárai csata várható, de Harsányi Zoltán is okozhat meglepetést, a kilencszeres magyar bajnok végre talpra állította az Evo X-et. Spici tavaly csatlakozott a mezőnyhöz, és úgy tűnik megtetszett neki. Vass Zoli a megszokott Colttal jön, de szintén Colttal indul Papp Lajos, a másik újonc az osztrák Albert lesz egy Ford Fiestával. Mózer Attila, Kotán Péter és Alois Höller is ott van a mezőnyben, az öreg rókákat mindig érdemes figyelni.

A Super 1600-ban Marton Gergő és Kovács Marcell nincs a listán, Marci nevét az Astra kupások között láttuk. A tavalyi élmenőkből maradt Gerencsér Dávid a Swifttel, de érkezik mellé Wieszt Jankó a Twingóval, és Móricz József a Fabiával. Amellett, hogy egymással csatáznak valószínűleg Jozef Susta skalpjára is fáj a foguk, a többszörös Eb döntőst mindannyian szeretnék elkapni.

1. Glinz Heinz Josef (AUT) Heinz Josef Glinz (AUT) Renault Clio STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MČR
2. MT-M530otrorsport (A) Thomas Mühlbacher (A) Toyota Corolla STC-1600 STC-1600 CEZ, ÖRM
3. Dirnberger Lukas (AUT) Lukas Dirnberger (AUT) VW Polo National 1400 MČR
4. Schadenhofer (Aut) Karl Schadenhofer (Aut) VW Golf STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
5. Dirnberger Raphael (AUT) Raphael Dirnberger (Aut) Skoda Fabia S1600 S1600 CEZ, ÖRM
6. Stoklassa Racing (A) Michael Stoklassa (A) BMW E36 STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
7. Budaracing (cze) Pavel Harvanek (CZE) peugeot 205 maxi historik +1600 HIST
8. POSPíCHAL TEAM (SVK) Miroslav Pospíchal (SVK) VW POLO STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
9. AKD Motorsport (CZ) Aleš Kubík (CZ) Nissan Sunny historic +1600 HIST
10. AKD Motorsport (CZE) Jan Kubík (CZE) Seat Ibiza historic +1600 HIST
11. IRO Racing (CZE) Josef Iro (CZE) Peugeot 306 SP ČTHV 4X4 HIST
12. AKD Motorsport (CZE) Radek Dvořák (CZE) Seat Ibiza 1600 historic HIST
13. Jitrnice RX team (CZE) Pavel Steiner (CZE) Suzuki Swift ČTHV -1600 HIST
14. Cizek Racing (-) Luboš Čížek (CZE) AUDI 80 coupe Historik 4×4 4×4 HIST
15. Havlík Racing (CZE) Ondřej Havlík (CZE) Peugeot 205 MAXI STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MČR
16. Autosema Racing (CZE) Jakub Michal (CZE) Peugeot 206 STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
17. Autosema Racing (CZE) Tomáš Michal (CZE) VW Polo STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
18. JWRacing (AUT) Oliver Gruber (ATU) Ford Sierra STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
19. racing team fraissl (Aut) Sebastian Fraissl (Aut) Bmw e36 325i STC+2000 STC+2000 CEZ, ÖRM
20. RCC Süd (AUT) Erwin Frieszl (AUT) Peugeot 206 STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
21. Kuttner Birgit (AUT) Birgit Kuttner (AUT) HONDA CIVIC STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
22. MGAMS Kft. (HUN) Gábor Majerszky (HUN) Suzuki Swift Magyar Kupa Swift Kupa MOB
23. MSRR Neulengbach (AUT) Stefan Pfeiffer (AUT) Mazda 323 STC-1600 STC-1600 ÖRM
24. BIBARACING (CZE) LIBOR TEJEŠ (CZE) VOLKSWAGEN LUPO N1400 JUNIOR MČR
25. Jihočeský autoklub v AČR (CZE) Marcel Suchý ml. (CZE) Citroen AX Historik -1600 HIST
26. ÚAMK Střezimíř (CZE) Martin Fidrmuc (CZE) VW Golf Mk.1 Historic do 1600 HIST
27. BRC RACING (CZE) JAKUB BITTMAN (CZE) PEUGEOT 208 STC- STC- CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
28. Sklenář Racing (CZE) Michal Sklenář (CZE) Honda CRX historic -1600 HIST
29. CSauto (SVK) Jozef Magdolen (SVK) Seat Leon STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
30. Markus Hausberger (AUT) Markus Hausberger (AUT) Skoda Fabia S 1600 S 1600 CEZ, ÖRM, MČR
31. Stanley Team (SVK) Stanislav Korytár (SVK) VW Polo STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
32. Cobra Racing (CZE) Ladislav Procházka (CZE) Honda CRX ČTHV -1600 HIST
33. X-CLEAN Racing (CZE) Petr Jech (CZE) Škoda Felicie ČTVH -1600 HIST
34. Gattringer Motorsport (A) Andreas Gattringer (A) Peugeot 206RC STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
35. RCC Süd (AUT) Dominik Janisch (AUT) VW Polo STC-1600 STC-1600 ÖRM
36. Wieszt Motorsport Egyesület (HUN) Janko Wieszt (HUN) Renault Twingo S1600 S1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
37. Daniel Karlovits (AUT) Daniel Karlovits (AUT) Honda Civic STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
38. Tristan Ekker (AUT) Tristan Ekker (AUT) VW Polo 4×4 TFSI SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
39. MGAMS Kft. (HUN) Dávid Gerencsér (HUN) Suzuki Swift S1600 S1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
40. MGAMS Kft. (HUN) Kincső Gerencsér (HUN) Opel Astra Magyar Kupa Astra Divizió MOB
41. MGAMS KFT (HUN) Gyula Dr Perendy (HUN) Suzuki Ignis sport MK -1600 MOB
42. MGAMS (HUN) SÁNDOR GESKÓ (HUN) Suzuki Swift Magyar Kupa Swift Kupa MOB
43. TQS Hungary Kft (HUN) Balázs Szelei (HUN) Audi A3 STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, MOB
44. TQS Hungary Kft (HUN) Sándor Szelei (HUN) Seat Cordoba STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, MOB
45. TQS Hungary Kft (HUN) Krisztián Szelei (HUN) Seat Ibiza STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, MOB
46. MGAMS (Hun) Patrik Kádár (Hun) Honda Civic STC-1600 STC-1600 CEZ, MOB
47. Gattringer Motorsport (A) Patrick Riedl (A) Citroen Saxo STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
48. TQS HUNGARY KFT. (HUN) TAMAS UJHÁZI (HUN) TOYOTA YARIS MKII -1600 MAGYAR KUPA MOB
49. ZALAEGERSZEGI AUTÓSPORT EGYESÜLET (HUN) Balázs Siebel (HUN) Toyota corolla mk -1600 MOB
50. Zalaegerszegi Autosport Egyesület (HUN) Gábor Kenesei (HUN) Suzuki Swift MK 1400 MOB
51. MGAMS Kft. (HUN) Gábor Vágner (HUN) Suzuki Swift Magyar Kupa Swift Kupa MOB
52. Josef Šusta (ČR) Josef Šusta (ČR) Škoda Fabia 3 S1600 S1600 CEZ
53. MJP Racing (A) Max J. Pucher (A) Ford Fiesta SC SC CEZ, ÖRM, MOB, MČR
54. MJP Racing (AUT) Timo Scheider (AUT) Ford Fiesta SC SC CEZ, ÖRM, MČR
55. MJP Racing (A) Kevin Eriksson (S) Ford Fiesta SC SC CEZ, ÖRM, MOB, MČR
56. MGAMS Kft. (HUN) Roland Czakó (HUN) – Suzuki Swift MK Swift MOB
57. Mts (ČR) Karel Faktor (ČR) Škoda Felicia historic +1600 HIST
58. mts (cze) Tomáš Kohout (cze) VW Polo historic 1600 HIST
59. mts (cze) Lukáš Marek (cze) VW GOLF IV historic 4X4 HIST
60. mts (ČR) Martin Jeřábek (ČR) Škoda Rapid historic 1600 HIST
61. Jana Voříšková (Cze) Jana Voříšková (Cze) Suzuki Swift gti Historik H1600 HIST
62. Zalaegerszegi Autósport Egyesület (HUN) (HUN) Vilmos Vörös (HUn) VW Golf 3 STC+2000 STC+2000 MOB
63. MGAMS KFT. (HUN) Gábor Mandák (HUN) Suzuki Swift Magyarkupa Swift MOB
64. AKD Motorsport (CZE) Petr Jejkal (CZE) VW Golf historic +1600 HIST
65. TQS HUNGARY KFT. (HUN) József Rédei (HUN) OPEL ASTRA G -1600 MAGYAR KUPA MOB
66. MSC-Rottenegg (Aut) Alois Höller (Aut) Ford Focus SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
67. Stanislav Brunát (CZE) Stanislav Brunát (CZE) Subaru Impreza GT ČTHV hist 4×4 HIST
68. MGAMS Kft (HUN) Krisztian Horvath (HUN) Suzuki Swift Magyar kupa Swift Divizio MOB
69. Nyirád Motorsport Kft (HUN) Attila Mózer (HUN) Skoda Fabia MK II. SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
70. MGAMS KFT (HUN) Péter Perendy (HUN) Suzuki Swift S1600 S1600 MOB
71. MSC Schenkenfelden (Aus) Kurt Danner (Aus) Citroen Saxo Saxo STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
72. ABmotorsport klub v ACŘ (CZE) Jan Ratajský (CZE) Škoda Fabia S1600 S1600 CEZ, MČR
73. Lóerő Sportegyesület (HUN) Bruno Csirmaz (HUN) Honda Civic STC-2000 STC-2000 CEZ, MOB
74. TQS HUNGARY KFT. (HUN) DOMINIK STREHLI (HUN) SKODA FELICIA -1600 MAGYAR KUPA MOB
75. MSRR Neulengbach (AUT) Patrick Leischner (AUT) Peugeot 306 Maxi STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
76. . (CZE) Martin Šindelek (CZE) Peugeot 207 STC-2000 STC-2000 CEZ, MČR
77. RRC13 Wien (A) Michael Albert (A) Ford Fiesta SC SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
78. vianor (CZE) Haloun Václav (CZE) VW GOLF 3 +1600 ČTHV HIST
79. RCM MOTORSPORT SE (HUN) KAMILLA NAGY (HUN) SUZUKI SWIFT Magyar Kupa Junior . MOB
80. RCM MOTORSPORT SE (HUN) KRISTÓF CSUTI (HUN) SUZUKI SWIFT JUNIOR JUNIOR MOB
81. NIVO MOTORSPORT (HUN) BENCE FUKSZ (HUN) SUZUKI SWIFT RALLY CROSS JUNIOR MOB
82. PROEXSPORT KFT. (HUN) DORKA KOVACS (HUN) SUZUKI SWIFT JUNIOR JUNIOR MOB
83. PROEXSPORT KFT. (HUN) CSABA FARKAS (HUN) SUZUKI SWIFT JUNIOR JUNIOR MOB
84. NATIONAL RALLY CROSS TEAM SLOVAKIA Pavol Zachar (SVK) Pavol Zachar (SVK) SEAT Leon II MINIONS STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
85. PROEXSPORT KFT. (HUN) BOGDAN DUMA (ROU) SUZUKI SWIFT JUNIOR JUNIOR MOB
86. Overdose Racing Team (HUN) Viktor Góth (HUN) Opel Astra STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
87. TQS HUNGARY KFT. (HUN) PATRIK ALBRECHT (HUN) SUZUKI SWIFT MK II -1600 MAGYAR KUPA MOB
88. PROEXSPORT KFT. (HUN) NATALIA IOCSAK (ROU) SUZUKI SWIFT JUNIOR JUNIOR MOB
89. Bánkuti Motorsport (still in process) (HUN) Bálint Borbás (HUN) Suzuki Swift MK Swift MK Swift MOB
90. Bánkuti Motorsport (still in process) (HUN) Gábor Bánkuti (HUN) Peugeot 306 Maxi STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, MOB
91. Bánkuti Motorsport (HUN) Viktor Varga (HUN) Peugeot 206 Magyar Kupa   MOB
92. Proexsport Kft. (HUN) Mátyás Varga (HUN) Ford Fiesta STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
93. Nyirád Motorsport Kft (HUN) József Móricz (HUN) Skoda Fabia MK I. S1600 S1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
94. RXC Technics Motorsport (HUN) Zoltán Harsányi (HUN) Mitsubishi Lancer EVO X SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
95. RXC Technics Motorsport (HUN) Zoltán Vass (HUN) Mitsubishi Colt EVO RX SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
96. RXC Technics Motorsport (HUN) Zoltán “KISHARSÁNYI” Harsányi (HUN) Suzuki Swift Suzuki Suzuki MOB
97. ALBA RACING TEAM (HUN) Adrienn SZEGFŰ (HUN) OPEL ASTRA MK Astra MOB
98. ALBA RACING TEAM (HUN) Gábor CSÁNYI (HUN) OPEL ASTRA MK Astra MOB
99. ALBA RACING TEAM (HUN) Csaba PALLAG-BOZSÁK (HUN) OPEL ASTRA MK Astra MOB
100. ALBA RACING TEAM (HUN) Csaba IFJ. PALLAG – BOZSÁK (HUN) OPEL ASTRA MK Astra MOB
101. Lóerő Sportegyesület (HUN) Sándor Bernát-Lukács (HUN) Honda Civic STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, MOB
102. GFS Motorsport Egyesület (HUN) Hunor Laczkó (HUN) Suzuki Swift Junior Swift MOB
103. GFS Motorsport Egyesület (HUN) Lehel Laczkó (HUN) Opel Astra MK-1600 MK-1600 MOB
104. GFS Motorsport Egyesület (HUN) László Laczkó (HUN) Opel Astra F MK-ASTRA MK-ASTRA MOB
105. Zalaegerszegi ASE (HUN) Dominika Lakatos (HUN) Suzuki Swift Mk Swift MOB
106. Jan Talaš (CZE) Jan Talaš (CZE) Peugeot 106 Natoinal1600 Natoinal1600 MČR
107. Zalaegerszegi ASE (HUN) Lénárd Lakatos (HUN) Suzuki Swift Mk -1400 MOB
108. OZS RACING TEAM (HUN) BENE TAKÁCS (HUN) SUZUKI SWIFT MAGYAR KUPA SWIFT KUPA MOB
109. XLavina-Pap Motor SE (Hun) Zsolt Csendes (Hun) Opel Ascona 400 STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
110. Vojtěch Kolomazník (CZE) Vojtěch Kolomazník (CZE) Volkswagen Polo National 1600 MČR
111. Ország Zsolt Autósportegyesület (HUN) Tamás Madari (HUN) Suzuki Swift Magyarkupa Swift MOB
112. TQS HUNGARY KFT. (HUN) BENCE DÓCZI (HUN) SUZUKI SWIFT MK II -1600 MAGYAR KUPA MOB
113. Corner Rallycross SE (HUN) László Nagy (HUN) Lada 2105 MK 1600 MOB
114. Proexsport KFT (HUN) Máté Blaha (HUN) Suzuki Swift MK -1400 MOB
115. Štěrba Jiří (CZE) Jiří Štěrba (CZE) Volkswagen Polo National 1600 MČR
116. S MOTORSPORT EGYESÜLET (HUN) CSABA SPITZMÜLLER (HUN) SKODA FABIA SC SC CEZ, MOB, MČR
117. Marko motor sport (SVK) Vladimír Marko (SVK) SEAT IBIZA STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
118. Berg Autosport Egyesulet (Hun) Gyorgy Janzer (Hun) Renault Clio R3x STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, MOB
119. GFS Motorsport Egyesület (HUN) . LUIGI (HUN) Ford Puma STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
120. PROEXSPORT KFT. (HUN) DÁVID TARTA (ROU) SUBARU JUSTY MK MK MOB
121. Herczig Rallye Sport (HUN) Patrik Herczig (HUN) Suzuki Swift Junior Junior MOB
122. OZSracing (HUN) Dániel Pongor (HUN) Opel Astra Magyar Kupa Astra MOB
123. Honzík Motorsport (CZE) Marek Honzík (CZE) VW Polo National 1600 MČR
124. Jan Kubík (CZE) Jan Kubík (CZE) Volkswagen Polo National 1600 MČR
125. Alba Racing Team (HUN) Péter KOTÁN (HUN) FORD Escort SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
126. Juraj Baláž (SVK) Juraj Baláž (SVK) Mitsubishi Lancer EVO IX SC SC CEZ, MSR
127. Karol Šedivý (SVK) Karol Šedivý (SVK) Seat Ibiza STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
128. BERG AUTOSPORT EGYESÜLET (HUN) MÁTÉ HARKÁNYI (HUN) OPEL ASTRA RALLYCROSS MK ASTRA MOB
129. Proexsport (Hun) Szilárd Szabó (Hun) Opel Astra Magyar kupa OA MOB
130. Martin Jakubowics (AUT) Martin Jakubowics (AUT) RENAULT Clio RS STC-2000 STC-2000 CEZ, ÖRM
131. Proxsport (HUN) Csanád Szabó (HUN) Suzuki Swift magyar kupa Junior MOB
132. Proexsport (HUN) Bulcsú Szabó (HUN) Suzuki Swift Magyar kupa Junior MOB
133. Proexsport (HUN) Dániel Panyik (HUN) Suzuki Swift Magyar kupa Junior MOB
134. Proexsport (HUN) DOKY DOKY (HUN) nissan micra Magyar kupa -1400 MOB
135. Szentendrei Kinizsi Honvéd SE (HUN) Gergely Kailbach (HUN) Suzuki Swift Swift Divizió Swift Divizió MOB
136. HQ Racing (Hun) Gabor Juhasz (HUN) Opel Astra MK OA MOB
137. Proex Sport (HUN) Richard Bruzsa (HUN) Opel Astra MK OA MOB
138. SPEEDBOX RACING TEAM Kft. (HUN) Pál Tamás Kiss (HUN) PEUGEOT 208 SC SC CEZ, MSR, MOB
139. PROEX Sport (HUN) Gergely Cseko (HUN) Opel Astra MK OA MOB
140. Pajr s.r.o. (CZE) Kořínek Josef (CZE) SKODA Citigo S1600 S1600 CEZ, MČR
141. Eder (A) Gerald Eder (A) Skoda Fabia RS SC SC CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
142. Prokart Team Hungary Kft (HUN) BENJAMIN NAGY (HUN) SUZUKI SWIFT JUNIOR JUNIOR MOB
143. HQ Racing Sport Kft. (HUN) Bendegúz Hangodi (HUN) Opel Corsa C Magyar Kupa   MOB
144. HQ Racing Sport Kft. (HUN) Zoltán Hangodi (HUN) Nissan Pulsar GT-R SC SC CEZ, MSR, MOB
145. Förster (A) Richard Förster (A) VW Polo GTI 6N STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
146. OZSracing (HUN) Levente Vigh (HUN) Opel Astra Magyar Kupa Astra MOB
147. Častoral (CZE) Roman Častoral (CZE) OPEL Astra OPC STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
148. SZKH SE. (Hun) Soma Fábián (Hun) Suzuki Swift Magyar Kupa Magyar Kupa MOB
149. SZKH SE. (Hun) Daniel Bencsik (Hun) Opel Astra Magyar KUPA Magyar Kupa MOB
150. KM Racing Slovakia (SVK) Tomas Tomas Minarovic (SVK) Seat Leon STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MČR
151. . (CZE) Hana Rysová (CZE) Škoda Felicia ČTHV do 1600 ČTHV do 1600 MČR, HIST
152. Oliver Kiška (CZE) Kiška Oliver (CZE) BMW E30 ČTHV -1600 HIST
153. Milan Peruth (CZE) Milan Peruth (CZE) Honda Civic ČTHV Historic -1600 HIST
154. Milan Peruth (CZE) Milan Peruth (CZE) VW Polo National 1600 National 1600 MČR
155. Jaroslav Švandrlík (cze) Jaroslav Švandrlik (cze) vw polo N N1600 MČR
156. Milan Peruth jun. (CZE) Milan Peruth jun. (CZE) VW Polo National 1600 National 1600 MČR
157. Šenk Ondřej (CZE) Ondřej Šenk (CZE) Volkswagen Polo N1600 N1600 MČR
158. PROEXSPORT KFT. (HUN) ÁDÁM TAR (HUN) OPEL ASTRA MK ASTRA MK ASTRA MOB
159. Powerfull Motosport (SVK) Šimon Hrnčiar (SVK) Škoda Fabia STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB, MČR
160. Berg Autosport (HUN) Ivan Ivanov (HUN) Opel Corsa STC-2000 STC-2000 CEZ, MSR, MOB
161. Zalaegerszegi Autósport Egyesület (HUN) (HUN) Vörös László Vörös László (HUN) Mitsubishi Lancer Evo 4 SC SC CEZ, MOB
162.   MARCHAL Jaroslav (CZE) SKODA 130 lr / b historik do 1600 HIST
163. Rallycross team Marchal (CZE) Tomaš MARCHAL (CZE) SKODA Rapid RH historik do 1600 HIST
164. Rent a Race Team (Hun) Tibor Vámosi (Hun) BMW E36 STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, MOB
165. MB Sport z .s. (CZE) Elizabeth Havelková (CZE) Peugeot 206 National 1600 MČR
166. GFS Motorsport Egyesület (hun) Zsolt Dr. Bölcskei (hun) Opel Astra MK Astra MK Astra MOB
167. GFS Motorsport (hun) József Makai (hun) Opel Astra mk astra mk astra MOB
168. GFS Motorsport (hun) György Makai (hun) Opel Astra mk astra mk astra MOB
169. Kárai Motorsport Sportegyesület (HUN) Tamás Kárai (HUN) Audi A1 SC SC CEZ, MSR, MOB
170. Kárai Motorsport Sportegyesület (HUN) Szabolcs Páli (HUN) Lada VFTS Magyar Kupa 1600 MOB
171. AB Motorsport klub v AČR (CZE) Tomáš Mičík (CZE) Škoda Felicia STC+2000 STC+2000 CEZ, MSR, ÖRM, MČR
172. Zdeněk Kučera (CZE) Zdeněk Kučera (CZE) Škoda Fabia S1600 S1600 CEZ, MČR
173. Vendys Motorsport (CZE) Jiří Matějka (CZE) Volkswagen Scirocco ČTHV HA nad 1600 HIST
174. Vendys Motorsport (CZE) Zdeněk Volf (CZE) Ford Escort RS 2000 ČTHV HA nad 1600 HIST
175. Rapi Team (CZE) Radek Pinkas (ČR) Škoda Favorit ČHTV-1600 ČHTV-1600 HIST
176. Kárai Motorsport Sportegyesület (HUN) Gábor Papp (HUN) BMW 325Ci STC+2000 STC+2000 MOB
177. TQS HUNGARY KFT. (HUN) MARCELL KOVACS (HUN) OPEL ASTRA F ASTRA KUPA MK MOB
178. Ramar Team (HUN) Lajos Papp (HUN) Mitsubishi Colt SC SC CEZ, MOB
179. 1.BMW-SIEHHRABEN (AUT) Andreas Werfring (AUT) VW Golf 2 STC-1600 STC-1600 CEZ, MSR, ÖRM, MOB,